Jak im udało się schudnąć ?

Autentyczne metamorfozy życia uczestników moich programów odchudzających!

Każdego dnia dostaję wiadomości od uczestników moich przemian, które tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że robię dobre rzeczy – w dobry sposób!

Moi podopieczni otrzymują każdego dnia wsparcie mentalne – bo wierzę, że każdy dzień przybliża ich do upragnionego celu. Otrzymują rozpiski jadłospisów, które bazują na bazie produktów Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie – najbardziej liczącej się organizacji naukowej względem żywienia w Polsce.
Jadłospisy są plastyczne – chętnie wprowadzam do nich drobne zmiany, by dieta była jak najbardziej spersonalizowana, i jak najbardziej smakowała moim podopiecznym.

Podobnie z treningami – uwzględniam w postaci rozpisanej i w formie video zestawy ćwiczeń, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje, możliwości i ewentualne kontuzje i urazy ćwiczących. Tu nic nie może być przypadkowe! Cotygodniowe karty wyników prowadzone w trakcie programu pozwalają na kontrolowanie rezultatów i naoczne uświadomienie sobie o własnych postępach. To właśnie dzięki kompleksowemu podejściu do odchudzania i osiągania celów sylwetkowych mogę rejestrować metamorfozy uczestników, takie jak te – przychodzące szybko, łatwo i z satysfakcją dla mnie i dla nich!

Marta (25l.), pomimo młodego wieku miała fatalne nawyki żywieniowe, kształtowane przez lata nieprawidłowego odżywiania. Marta, jak każdy, próbowała różnych diet-cud z kolorowych magazynów i porad w Internecie – niestety, wszystko na nic. Zupełnie przypadkiem trafiła na moje programy żywieniowe i postanowiła spróbować. Błyskawicznie wyeliminowała błędy, które doprowadziły ją do otyłości i voila! Efekty zaczęły przychodzić niczym lawina – najpierw kilogram, dwa, dziesięć kilogramów mniej, potem poprawa stanu cery, mniejszy celluitis, wyraźne zwiększenie poziomu energii – i wreszcie Marta cieszy się życiem jak każda 25-latka!

31-letni Mateusz cierpiał z powodu nadwagi, która stała się przyczyną nadciśnienia. Codzienne skoki ciśnienia i konieczność kontrolowania go lekami podziałały na niego jak kubeł zimnej wody. W końcu miał zaledwie 31 lat, a nie 61! Któregoś dnia, ot tak sobie, wstał rano i postanowił coś z tym zrobić. Trafił do mnie, a ja w typowy dla siebie sposób przekonałem go do ćwiczeń siłowych, wyrzeźbienia ekstra sylwetki i doprowadzenia za pomocą lepszego trybu życia do poprawy samopoczucia i wyrównania poziomu ciśnienia. Dziś Mateusz nie tylko cieszy się lepszą kondycją, wyrzeźbionym torsem i powodzeniem u kobiet. Odstawił leki na nadciśnienie i nie musi już być pod stałą opieką kardiologa!

Weronika (30l.) po urodzeniu dziecka bardzo skupiła się na jego wychowywaniu i całkiem zapomniała o sobie. Otyłość nabyta w czasie ciąży spowodowała bóle pleców i trudności z poruszaniem się. Regularne treningi ze mną i przejścia na zdrową dietę sprawiły, że Weronika ma teraz więcej energii na zabawę z dzieckiem, nie męczy jej wyjście z małym na plac zabaw, a jej ciało o wiele lepiej regeneruje się po nieprzespanej nocy ! Weronika widzi efekty swojej odchudzonej, umięśnionej sylwetki i nie przestaje ćwiczyć nawet na wakacjach !

Pragniesz zaskoczyć innych swoim nowym, odchudzonym wizerunkiem? Najpierw zaskocz sam siebie – przekonaj się, jak proste i skuteczne może być odchudzanie na moich zasadach! Odważ się skorzystać z metody odchudzania, na którą do tej pory nie miałeś możliwości trafić, bo jest zupełnie innowacyjna!

Bez szejków oraz podejrzanych suplementów !

Chyba przyznasz, że bycie szczęśliwym,  bo jesz  jeszcze smaczne posiłki i chudniesz, to całkiem fajne uczucie, prawda ?

A potem? Potem będzie już tylko łatwiej!

Jako Trener Personalny z ponad 13 letnim doświadczeniem zauważyłem, że wśród Polaków istnieje powszechne przekonanie, o tym, że nie wszyscy mogą osiągnąć wymarzony wygląd i cieszyć się szczupłą i zdrową sylwetką przez lata. Przez te kilkanaście lat pomogłem osiągnąć ponad 2000 osób wymarzoną , szczupłą  i zdrową sylwetkę, udowodniając tym samym, że każdy może osiągnąć wymarzoną sylwetkę.  Wśród moich podopiecznych są osoby w każdym wieku, każdej płci i mające niemal każdy możliwy tryb pracy.

Postaw pierwszy krok ku swojej wymarzonej sylwetce !

<<<<KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI>>>>
Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *